TUĞLA KAPLAMA

Yaşam alanlarınızın daha şık ve zarif olmasını mı istiyorsunuz?
Yâda daha güzel ve konforlu olmasını mı istiyorsunuz?
Bunu en güzel şekilde gerçekleştirebilen Tuğla Kaplamalardır. Yapı sektöründe gün geçtikçe kendi alanını geliştiren ve koruyan Tuğla Kaplamalar, yapıların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.
Doğallığını kendi üzerinden hiç eksiltmeyen Tuğla Kaplamalar, yaşam alanlarınızı her zaman güzelleştirecektir. Kültür tuğlaları, Ortam canlılığını her zaman korur ve şıklık ile zarafeti bir arada sunarak görsel
Tuğla Kaplamalar, doğal görünümlü, şıklığı ve zarafeti kendisinde barındırır. Mekânlarınızı en güzel görseli oluşturur. Kültür Tuğlası, sayısız model çeşitleri ve limitsiz renk seçenekleri ile her mekâna kolaylıkla uyum sağlar. Yapınızın iç dekorunda istediğiniz renk kombinasyonunu uygulayabilirsiniz, kombinasyon konusunda hiç zorluk çekmezsiniz.
Sena Stone olarak bizler, yapı sektöründe en fazla tercih edilenTuğla Kaplama modellerini üretiyoruz.
“Biz bu işi biliyoruz.”
Müşteri taleplerini iyi biliyoruz ve bu taleplere en güzel şekilde cevap verebilmek için hep gelişimden yana olduk. Müşterilerimize alternatif çözümler üreterek proje çalışmalarında bulunuyoruz.
Ürünümüz, son derece doğal görünümlüdür, renk oluşumunu doğal taş tozundan almaktadır, bu yüzden herhangi bir renk dağılmasıyla karşılaşmazsınız. Yıllarca kullanabilirsiniz. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyevi unsur barındırmamaktadır, son derece sağlıklı bir üründür, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında tüm sertifikaları almıştır.
Sağlam ve dayanıklı bir üründür, yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hafif bir ürün olduğu için statiğinize herhangi bir ağırlık oluşturup zarar vermez. Herhangi bir sağlık riski oluşturmaz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı üründür.

Şununla etiketlendi: