Pazartesi, 22 Nisan 2019

Siyonist Haham: “Yahudi olmayanların bu topraklarda yaşama hakkı yok”

İşgal altındaki Filistin topraklarında bulunan Doğu Yahudileri Baş Hahamı, olmayanların işgal edilmiş topraklarında yaşama hakkı olmadığını söyledi.
Filistin Enformasyon Merkezi Farsça servisinin İsrail Kanal 10 televizyonundan aktardığı habere göre; Siyonist Haham İshak Yusuf, Yahudi dininin öğretileri uyarınca Yahudi olmayanların edilmiş Filistin topraklarında yaşayabilmesi için yedi emre itaat etmeleri gerektiğini iddia etti. Siyonist Haham, Yahudi olmayanların yedi emre itaat etmemeleri halinde Suudi Arabistan’a sürgün edileceklerini belirtti.

İshak Yusuf sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Eğer biz güç ve kudret sahibi olsaydık şu anda Yahudi olmayanlar İsrail’de ( İşgal edilmiş Filistin’de) yaşayamazlardı, fakat biz zayıfız ve gerçek kurtarıcımızın zuhur ederek bizi bu durumdan kurtarmasını bekliyoruz.’’ Yahudi olmayanların bu topraklarda yaşayabilmesinin Yahudilere hizmet etmelerine bağlı olduğunu ifade eden Siyonist Haham, ‘”Eğer onlar bu topraklarda yaşamazlarsa Yahudilere kim hizmet edecek ve bizim işlerimizi kim yapacak? ’’ diye sordu.

Kaynak : kudusgunu.com

Fetih Medya – Haber Merkezi

Bu Haberler de var

İsrail’den Hamas’a Saldırı

İsrail Savaş uçaklarının, dün gece Hamas’a ait 8 alanı bombaladığı bildirildi. İsrail Rejim Ordusu, dün …

Adil Abdul Mehdi Yemin Etti

Çarşamba günü Adil Abdul Mehdi, Irak başbakanı olarak yemin etti. Kabine listesinde geçici petrol bakanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.