Sevgilisini Affetti? Ufukta Düğün Gözüküyor?

Berfin Özek asitli saldırısına uğradığı eski erkek arkadaşı hakkındaki şikâyetinden vazgeçip “Ozan’ı seviyorum onunla evlenmek istiyorum” dedi.
İskenderun Kadın Platformu da ‘Öldüren sevgi istemiyoruz’ diyerek çiftin mutluluğuna destek olmayacaklarını açıkladılar. Uzun süredir tedavi gören vede yüzünün büyük kısmı atılan kezzap yüzünden hasar görmüş olan Berfin geçmişte olanlara sünger çekip eski sevgilisini affetti diye çokça tepki çekti.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yüzüne asit döken ve bu suçtan 13 yıl hapis cezasına çarptırılan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik (23) hakkındaki şikayetinden vazgeçen Berfin Özek (20), avukatı Mehtap Sert’in açıklamalarına sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Özek’in Sert ile yaptığı konuşmaları yayınladığı hesabından yaptığı paylaşımda, “O orada dört duvar arasındayken benim içim rahat değil. Sayfalarca mektup yazdık birbirimize. Ben hakkımı helal ettim ona. Onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor” ifadeleri dikkat çekti. Özek, kandırıldığı için şikayetini geri çektiğini öne süren avukatı Mehtap Sert’e sosyal medya hesabından cevap verdi.Her şeye rağmen aşkları hala diri vede kandırılmadığını sevgilisini affettiğin belirtti.

İskenderun’un Buluttepe Mahallesi 390 Sokak’ta geçen yıl 15 Ocak 2019’da meydana gelen olayda; dershaneden çıkıp evine giden Berfin Özek’in yolu, eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik tarafından kesildi. Çeltik, Berfin Özek’in yüzüne asit atıp, kaçtı. Berfin, çağırılan sağlık ekiplerince İskenderun Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı, ilk müdahalesinin ardından da Adana Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Yüzünde yanıklar oluşan Berfin Özek, Yanık Ünitesi’nde tedaviye alındı. Berfin, gördüğü uzun tedavinin ardından taburcu oldu, ancak yüzünde ağır yanık izleri kaldı. Bodrum’da tedaviye alınan Özek, sağ gözünü kaybetti, geçirdiği ameliyat ile göz kapakları ve dudağı yeniden yapıldı.