”Öldüreceğiniz Her Müslüman İçin 100 Euro Ödeyeceğim”

İngiltere’nin Lincoln kentinde yaşayan bir adam ülke genelinde yüzlerce ırkçı mektup gönderdiğini kabul etti. Gönderdikleri arasında ‘Bir Müslümanı Cezalandırma Günü’ içerikli mektuplar da var.

35 yaşındaki David Parnham, Camilere, aralarında Lord Ahmed’in de bulunduğu Müslüman parlamenterlere, Kraliçeye, David Cameron’a ve Teresa May’e de mektuplar göndermiş.

Old Bailey’de görülen davada aralarında cinayete teşvik ve bomba ihbarının da bulunduğu 15 farklı saldırganlık suçundan suçlu bulundu.

Tutukluluğu devam eden Parnham’ın davası ileri bir tarihe ertelendi.

İki yıl boyunca İngiltere’nin her tarafına mektup göndermeye devam eden David Parnham, beyaz ırkçılara ve Müslüman azınlıklara mektuplar göndermiş.

İlk mektubunu içine beyaz bir pudra koyarak Haziran 2016’da gönderen David Parnham, içinde zehir olduğu ihbarında bulunmuş.

İngiltere’nin önceki başbakanı David Cameron’a mektup gönderen David Parnham, ‘Allahu Ekber’ yazarken Camiye gönderdiği bir mektubunda ise ‘Pakistanlılar Pisliktir’ yazmış.

David Parnham, içine beyaz pudra koyarak yolladığı mektupların diğer adresleri arasında İngiltere Kraliçesi ve Başbakan Theresa May de var.

David Parnham’ın mektuplarından birinin Sheffield’deki Kraliyet Posta servisinde alarm verilmesine neden olmuş.

Camilere gönderdiği mektuplarda yakında boğazlanacaklarını yazan David Parnham, rastgele yazıp gönderdiği mektuplarının muhataplarına da azınlıklara saldıranlara para vereceğini vadetmiş.

David Parnham’ın öldürülen her bir azınlık birey için teklifi 100 Euro.

_________

İlgili Haber:

Hristiyan Terör Örgütünden ‘Müslümanları Cezalandırma Günü’

3 Nisan: Müslümanları Cezalandırma Günü

Asya’nın Sesi sitesinden alıntılanmıştır. Sorumluluk kaynağa aittir.