Mağduriyetin Giderilmesi İçin Eşinizin Ağaca Çıkması mı Gerekir?

FETÖ’den tutuklu eşinin suçsuzluğunu anlatmak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 30 Eylül’de Erzurum’da açılış yapmak üzere bulunduğu alanda ağaca çıkan Nazife Kayacı'nın eşi Yarbay Ramazan Kayacı dünkü duruşmada tahliye edildi.

Erzurum’da ay sonunda yaşanan olay Türkiye’de hukuk sisteminde yaşanan sıkıntıyı gözler önüne serdi. Eşinin uğradığı haksızlığı gündemleştirmek için her yolu deneyen ve en sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Erzurum’da açılış yapmak üzere bulunduğu alanda ağaca çıkarak kendisiyle görüşmek isteğini seslendiren Nazife Kayacı’nın arzusu gerçekleşti ve eşi dün görülen duruşma neticesinde tahliye edildi.

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Bu Haberler de var

PKK, Özür Diledi

PKK’ya yakın medya kuruluşları, örgütün geçen yıl Bingöl’de öldürdüğü bir vatandaşa ilişkin yayınladığı ‘öz-eleştiri’yi paylaştı. …

Enflasyon Son 15 Yılın Zirvesinde

Eylül ayı enflasyonu aylık bazda yüzde 6,30 yıllık bazda yüzde 24,52 olarak açıklandı. Son 15 …

Bir Yorum

  1. Ülkemiz zor günlerden geçiyor..Suçlu-suçsuz ayrımı yapacak yürekli hakimler var elbette..Bu davada ayrıca sadece 1 kişi tahliye edilmedi..Bu haberdeki yorumlarınızı keşke duruşmayı yerinde takip edip yazsaydınız..Yorumları okuyorum da herkes Hukuk konusunda uzman olmuş. Bu ülkede 200 bin civarında hakkında adli işlem yapılan insan var, herkes iltisaklı mı diyeceğiz bu durumda? Daha mahkeme kararı vermeden zaten insanlar ön yargılarıyla veriyor kararı. İlerde küskün bir toplum yaratılacak farkında değil misiniz? Ön yargılı bir yazı olmuş..Hakim tutuklu sanığı bıraksa neden bıraktın deniliyor, bırakmasa niye bırakmadın deniliyor..Herkes hakimden daha hakim olmuş her şeye ülkemizde..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.