KATÜ’de dersi bastı, intihara kalkıştı

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde dersi basan bir kişi, intihar girişiminde bulundu. Bu sırada ders gören öğrenciler paniğe kapılarak amfiyi boşattı. Bıçakla boğazını kesen A.A. ise hastanede tedavi altına alındı.

KTÜ’de dersi basan A.A. adlı kişi, bıçakla boğazını keserek intihar girişiminde bulundu. İddiaya göre, kendisini terk eden kız arkadaşı B.K. ile konuşmak üzere Karadeniz Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’ne giden A.A., 200’e yakın öğrencinin ders gördüğü amfiye girdi.

Enis Yıldırım’ın haberine göre, sevgilisinin sınıfta olmadığını gören A.A., bağırarak tehditler savurmaya başladı. Sevgilisi tarafından terk edildiği öne sürülen A.A., cebinden çıkardığı bıçakla boğazını kesti.

Bu sırada ders gören öğrenciler büyük bir panikle amfiyi boşattı. Güvenlik görevlileri ise amfiye girerek polis ve sağlık ekiplerine durumu haber verdi.

A.A. ise ilk müdahalenin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Gereksizse Sil

Bu Haberler de var

İran: İsrail İslam ülkeleri arasında ihtilaf yaratmak istiyor

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Umman ziyaretini eleştirdi. İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram …

ABD: Kaşıkçı’nın öldürülmesi istikrarın altını oyuyor!

Kaşıkçı’nın öldürülmesi gibi olayların Orta Doğu’daki istikrarın altını oyabileceğini belirten Savunma Bakanı Mattis, ABD’nin olayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.