Irak’ta Teröristler Ekini Ve Nesli Heba Etti!!!

İlk önce Saddamı, daha sonra EL KAİDE’yi ve sözde Radikal İslamı son olarakta işid’i bahane ederek katliamlarını meşrulaştırmaya çalışan Terör Devleti ABD ve müttefikleri sebebiyle savaşın yaraları kabuk bağlamıyor.

Felluce başta olmak üzere Anbar kırsalında 16 yıldır kanser vakalarında büyük artış olduğu biliniyor. Çoğu ailenin sakat doğan, ölü doğan çocuk gibi vakalarla karşılaşmışlığı var.
6 senedir süren Koalisyon bombardımanları ile birlikte bu vakaların Bağdat, Anbar, Musul, Selahaddin ve Diyala kırsallarında iyice arttığı belirtiliyor.
Seyreltilmiş uranyumun kullanılması havayı, toprağı ve suyu zehirliyor.

Orta vede uzun vadede bu sağlık problemlerinde artış yaşanacağıda öngörülüyor.Adeta tüm insanlığın vede İslam aleminin gözü önünde senelerdir toplu katliamlar yapmayada devam ediyor.

Kanser, kısırlık, ölü doğumlar, sakat doğumlar çok sık yaşanır hale gelmeye başladı.
Irak hükümeti çeşitli uluslararası kuruluşlara başvurup ABD’yi şikayet edeceğini açıklasa da işe yarar bir sonuç çıkması çok zor.Bunun en büyük sebebi ise İslam ümmetinin vehn bataklığına saplanması,satılmış halkı uyutan,işbirlikçi iktidar sahipleri, Terör Devleti Amerika ve destekçilerinin uluslararası kamuoyunun algısını iyi yönetmesi ve başarılı propaganda yapmaları yatıyor.

Bu arada ABD’nin Ortadoğu’daki ileri karakolu
Suudi Arabistan da benzer bir taktiği Husi bölgesindeki su kaynaklarını, tarım arazilerini, meraları ve yerleşim birimlerini seyreltilmiş uranyum ve çeşitli kimyasalların yer aldığı patlayıcılarla vurarak uyguluyor fakat dünyanın umurunda bile değil.