Esed bölgesinde uyuşturucu trafiği artışı

Yerel haber siteleri, Esad rejiminin gümrük idaresi Şam Havalimanı’nda yaklaşık 6 kilogram “esrar” ele geçirdiğini bildirdi.

Esad yanlısı bir haber ajansı olan “Al-Vatan” gazetesi, ismi açıklanmayan bir gümrük memurunun bu olaydan dolayı soruşturma altında olduğunu bildirdi.

Kaçakçılara karşı operasyon başlatıldı.Gümrük giriş çıkış noktaları dikkatle incelenirken kaçakçıların kullandıkları yollarda da kontrol noktaları kuruldu.

Esad rejiminin medyası, daha önce, Lazkiye limanında 2,8 milyarlık , 2 milyon adet “captagon” cinsi uyuşturucu hap ele geçirildiğini bildirdi.

Esad rejiminin bölgelerinde uyuşturucu yayılımının ciddi ölçüde arttığı ve Lübnan ve Suriye yollarının dünyanın birçok ülkesinden uyuşturucu tedarik edilmesinde önemli bir yol haline geldiği belirtiliyor.

Kaynak: Fetih Medya

Gereksizse Sil

Bu Haberler de var

İran: İsrail İslam ülkeleri arasında ihtilaf yaratmak istiyor

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Umman ziyaretini eleştirdi. İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram …

ABD: Kaşıkçı’nın öldürülmesi istikrarın altını oyuyor!

Kaşıkçı’nın öldürülmesi gibi olayların Orta Doğu’daki istikrarın altını oyabileceğini belirten Savunma Bakanı Mattis, ABD’nin olayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.