Perşembe, 21 Şubat 2019

Dokuz defa ölüp tekrar hayata döndü

Avusturyalı bir kişi, nadiren görülen kalp kaslarının fonksiyonlarını yitirmesi hastalığı sonucu dokuz kere ölüp tekrar hayata döndü.

Avusturyalı bir adam, nadir görülen bir hastalık olan kalp kaslarının fonksiyonlarını yitirmesi sonucu 9 kere ölüp tekrar hayata döndü.

’da yaşayan Jimmy Paul, 9 defa geçirdi. İlk defa 20 yaşlarında iken kalbi aniden duran Paul, hayata tekrar döndü. Daha sonra bu hal 8 defa daha tekrarlandı.

Doktorlar, geçirdiği sekteler sebebi ile Paul’un kalbinin sadece 5 yıl daha dayanabileceğini söylüyor.

İlginç olan, Paul’un annesi onu her hafta arayarak, ‘bu hafta öldün mü?, diye soruyor. Paul ise hastalığına rağmen hayatın tadını çıkartmaya çalışıyor.

Merdivenleri ‘ölümcül düşman’ olarak niteleyen Paul, doktorların uyarılarına rağmen dünyayı dolaştı, hatta Alp dağlarında kayak bile yaptı.

İngiliz gazetesi Daily Mail’in haberine göre, Paul her 5 bin kişide bir rastlanan, kalp kaslarının şişmesine neden olan bir hastalık geçiriyor. Buda vücudunun geri kalanına kanın pompalanmasını engelliyor.

Alıntı: Mepanews. Sorumluluk kaynağa aittir.

Bu Haberler de var

Bahreyn Kralı ve ABD Savunma Bakanı ile görüştü

Bahreyn Kralı Hamad bin İsa el-Halife, cuma günü el-Kudeybiye Sarayı’nda ABD Savunma Bakanı Jim Mattis’i …

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo’dan Kaşıkçı açıklaması

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Hugh Hewitt Radyo programında Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen Suudi gazeteci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.