Amerika’nın Kaderi De Persliler Ve Bizanslılar Gibi Olacak


Afganistan Meclis Üyesi Gulalai Akbari, Bedahşan Vilayetinde ‘yeni bir Veziristan’ kurulduğunu öne sürdü. Akbari’ye göre Curam ilçesindeki Hastek köyü, ‘yabancı teröristler’ için güvenli bir sığınak halini almış durumda.

Filistinli hatip Şeyh Muhammed İyad Ebu Abdullah, Mescidi Aksa’da verdiği bir vaazda ‘yakında gerçek halifeliğin kurulacağını ve bu halifeliğin Amerika’yı yıkacağını’ belirtti.

Ebu Abdullah, geçtiğimiz Salı günü yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Oscar Levy adındaki, Siyonist liderlerden Yahudi bir komplocunun ne dediğine bakın. Siyonist Liderlerin Protokolleri’nde Oscar Levy diyor ki bu, Protokoller’in ikinci baskısının kapağına da yazılmış: ‘Biz Yahudiler, ancak dünyanın efendileri ve onun fesat edicileriyiz.’

‘Dünyanın efendileri ve onu fesat edenler’ olduklarını ve dünyadaki tüm savaşların arkasındaki ve icra edicileri olduklarını itiraf ediyor. Dünyada vuku bulan tüm savaşların arkasındakiler onlar.

Her yerdeki katliamların, öldürmelerin ve yıkımların hepsine onlar neden oluyor. Allah onlar ve onlar gibi olan müşrik Hristiyanlar hakkında şöyle buyuruyor: ‘Siz onların dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hristiyanlar da asla sizden razı olmayacaklardır.’

Hilafet Devleti olunca, Amerika’nın pençelerini sökecek ve ellerini koparmak için harekete geçecek. Tırnaklarını söktükten sonra ellerini koparacağız, sonra ayaklarını koparacağız ve ülkelerimizden def edeceğiz. Sonra artık burada kalamayacak, biz onların üzerine yürüyeceğiz. Ve onların kaderi de tarihteki Persler ve Bizanslılar gibi olacak.”

Kaynak : Asyanınsesi