Cumartesi, 20 Nisan 2019

‘Amacım, Meksika’dan ABD’ye Geçmenin Çok Kolay Olduğunu Kanıtlamak’

Meksikalı milletvekili ve hukukçu Braulio Guerra, Başkanı Donald ’ın iki ülke arasına örmeyi planladığı duvarı etmek için sınırdaki çitin üzerine çıktı.

Meksikalı milletvekili ve hukukçu Braulio Guerra, ABD Başkanı Donald Trump’ın iki ülke arasına örmeyi planladığı duvarı protesto etmek için sınırdaki çitin üzerine çıktı.

Eylemi sırasında çekilen fotoğrafları kişisel hesabından paylaşan Guerra, “Amacım, ’dan ABD’ye geçmenin çok kolay olduğunu kanıtlamak” dedi. sınırına örülecek bir duvarın ‘tamamen gereksiz’ olduğunu ifade etti.

Guerra, çitin üzerinde çektiği videoda şu ifadeleri kullandı:

“Merhaba arkadaşlar. Şu anda Meksika ile ABD’yi ayıran sınırdaki duvarda oturuyorum. Bir tarafımda Meksika, diğer tarafımdaysa ABD var.

Bu en fazla 10 metrelik duvardan ABD’ye geçmenin ne kadar kolay olduğunu görüyorsunuz. Kalktım, buraya tırmandım, ABD’ye geçmek de şu an çok kolay.

Bu da kanıtlıyor ki 15 milyar dolar harcayarak sınıra bir inşa etmek tamamen gereksiz.”

İslami Bülten – Haber Merkezi

Bu Haberler de var

Obama Ve Clinton’ın Evine Patlayıcı Madde Yollandı

ABD eski Başkanı Barack Obama’nın Washington’daki evine, içinde patlayıcı madde bulunan bir paket gönderildiği bildirildi. …

Gina Haspel Kaşıkçı Soruşturması İçin Türkiye’ye Gelecek

ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA Direktörü Gina Haspel’in, İstanbul’daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.