Pazartesi, 25 Haziran 2018
Free website traffic to your site!

Tatvan Özgür-Der’de Ramazan Bereketi

Kur'an ayı olan , Tatvan Özgür-Der'de olanca yoğunluğuyla birlikte bereketli geçiyor. Vahyin indiği ay olan 'ı fırsat bilen Tatvanlı ; Tatvan Özgür-Der bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetlere yoğun ilgi gösteriyor.

başından beri her gün iftar saatinden önce topluca Kur'an meali hatim programı düzenlenirken iftar sonrası cemaat ile yatsı ve namazları eda ediliyor. Yatsı namazını müteakiben eğitimci Hasip Ece'nin ''Kur'an Ufku'' sunumuyla İslam'ın temel ilke ve esasları Kur'an çerçevesinden ele alınıyor.

Tatvan Özgür-Der üye ve gönüldaşları, ''Kardeşlik Bilinci''ni canlı tutmanın gayesini güderek cuma günleri olmak üzere STK'ların, öğrenci velilerinin, ailelerin, öğrencilerin ve dernek gönüldaşlarının yoğun katılım gösterdiği iftar programları tertipledi.

Yardıma muhtaç aileleri de unutmayan Özgür-Der, bu bağlamda Tatvan'da ikamet eden 226 aileye de bedeli, 120 tl olarak belirlenen kumanya paketlerinden ulaştırdı.

1-103.jpg

2-141.jpg

3-110.jpg

4-089.jpg

6-056.jpg

7-044.jpg

8-033.jpg

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Facebook ve Twitter Hizbullah’ı kapattı

Facebook ve Twitter, Lübnan Hizbullahı'na yakın hesapları kapattı. Al Masdar'ın haberine göre, Lübnan Hizbullahı, Twitter …

İranlı Tuğgeneral Suriye’de öldürüldü

İran Devrim Muhafızları Ordusu'na mensup Tuğgeneral Şahroh Dayipur, Suriye'nin Deyrezor iline bağlı Bukemal ilçesinde katıldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir