Perşembe, 20 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

Tatvan Özgür-Der’de Ramazan Bereketi

Kur'an ayı olan , Tatvan Özgür-Der'de olanca yoğunluğuyla birlikte bereketli geçiyor. Vahyin indiği ay olan 'ı fırsat bilen Tatvanlı ; Tatvan Özgür-Der bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetlere yoğun ilgi gösteriyor.

Ramazan ayı başından beri her gün iftar saatinden önce topluca Kur'an meali hatim programı düzenlenirken iftar sonrası cemaat ile yatsı ve namazları eda ediliyor. Yatsı namazını müteakiben eğitimci Hasip Ece'nin ''Kur'an Ufku'' sunumuyla İslam'ın temel ilke ve esasları Kur'an çerçevesinden ele alınıyor.

Tatvan Özgür-Der üye ve gönüldaşları, ''Kardeşlik Bilinci''ni canlı tutmanın gayesini güderek cuma günleri olmak üzere STK'ların, öğrenci velilerinin, ailelerin, öğrencilerin ve dernek gönüldaşlarının yoğun katılım gösterdiği iftar programları tertipledi.

Yardıma muhtaç aileleri de unutmayan Özgür-Der, bu bağlamda Tatvan'da ikamet eden 226 aileye de bedeli, 120 tl olarak belirlenen kumanya paketlerinden ulaştırdı.

1-103.jpg

2-141.jpg

3-110.jpg

4-089.jpg

6-056.jpg

7-044.jpg

8-033.jpg

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Almanya Suudi Arabistan’a silah satışını onayladı

Alman hükümeti aralarında Suudi Arabistan’ın da olduğu Ortadoğu ve Körfez ülkelerine Alman şirketlerin silah ihracatını …

ABD ‘Terörizm 2017’ raporundan YPG’yi çıkardı

ABD Dışişleri Bakanlığınca yayınlanan Terörizm 2017 Ülkeler Raporu'nun Türkiye bölümünde 'FETÖ'den bahsedilirken, geçen yıl raporda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.