Cumartesi, 17 Mart 2018

Tacik diye teslim ettiğiniz Uygurların akrabalarını Televizyonlara çıkardığımızda verebilecek cevabınız var mı ?

8 gün önce Göç İdaresine bağlı Geri Gönderme Merkezinden sahte Tacikistan belgeleri ile çıkarıp Tacikistan üzerinden Çin Halk Cumhuriyetine göndermeyi planladığınız, ’lı Uygur Türkü İzbuddin ve zubayyir’in akrabalarını ’de televizyonlara çıkardığımızda verebilecek cevabınız var mı ?

Hatay Göç İdaresi Müdürlüğü’nün, Dış İşleri Bakanlığı’nın, Hatay Valiliği’nin bunun için bir açıklaması mevcut mu ?

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığı zaman nasıl bir tepki vermeyi planlıyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin onlarca yıllık bir Doğu Türkistan politikasına ters düşen bir olayı nasıl açıklayacağız Türk milletine.

Hani bizler bağrımıza basmıştık bu Uygur Türklerini !

Sahte belgelerle basit oyunlarla Tacikistan üzerinden Çin Halk Cumhuriyeti’ne teslim etmek için mi kucak açtık Uygur Türklerine ? Uygur Türklerine niçin kapılarımızı açtık ? Zaten ve onları Çin’e direk veriyordu. Neden o kadar uğraştık ?

Bıraksaydık Malezya suya sabuna dokunmadan teslim edecekti Kafir Komünist Çin’e. Zaten onlarcasını yüzlercesini teslim ettiler Tayland, Malezya, üzerinden !!!

3 gün önce Tursun ve ailesine Tacikistan belgeleri ile bildirimde bulunmuştunuz. Tacikistan’a vereceğiz sen Taciksin demiştiniz.

‘’Tursun’’ Doğu Türkistan doğumlu Hoten ilinde yıllarca yaşamış, onlarca yüzlerce okul arkadaşı, mahale komşusu, akrabası var bunu biliyor musunuz ???

Yarın televizyon kanallarına bu akraba, komşu, köylüleri hatta Okul arkadaşları çıktığında bunların yüzlerine nasıl bakacağız ?

Bunlara Valilik, Bakanlık olarak ne cevap vereceğiz ? Herşeyden önemlisi Allah azze ve celle’ye bunun hesabını nasıl vereceğiz ?

Kurtulun artık içimizdeki FETÖ’cülerden. Fettullahçı Silahlı Örgütünün oyununu hep birlikde el ele bozalım. Muhacirleri, sığınmacıları Fetö’nün insafsız pençelerine bırakmayalım. Muhacirlerin sesi olalım.

Yazar : Ferganali YAKUP

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

İslami Bülten- Haber Merkezi

 

Bu Haberler de var

Türkistan İslam Partisinde görev değişimi. Afganistan İslam Emirliğinden yeni atamalar.

Türkistan İslam Partisi, Suriye’de ki yapısında büyük değişikliklere giderek Askeri Kumandan ve Suriye Genel Emirliğine …

Türkistan İslam Partisi: Çatışmaya katılmadık, ancak HTŞ karşıtı hamle büyürse yerimizde oturmayız

Suriye’de faaliyet gösteren Türkistan İslam Partisi, son çatışmalara dair açıklamalarda bulundu. Suriye’nin kuzeyinde faaliyet gösteren …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir