Salı, 22 Mayıs 2018
Free website traffic to your site!

Suriye’yi kan gölüne döndüren Nasrallah İsrail’i YİNE tehdit etti


ve ortadoğuyu kan gölüne döndüren, İran'ın sadık köpeği Hizbuşşeytan lideri Nasrallah YİNE İsrail'i tehdit etti.

Suriye'de Muhaliflere karşı savaşan Hizbuşşeytan lideri Nasrallah yine her zaman yaptığını yaparak 'İsrail'i kalbinden vuracağız' dedi. Askeri güçlerini yıllardır İsrail'e kullanmak yerine Suriye'li üzerinde kullanan Hizbuşşeytan ve ona bağlı tugaylarının perde arkasındaki liderliğini yapan Nasrallah İsrail'i vuracağını söylerken bile sebebinin 'e saldırması değil, Suriye'de Beşer 'e karşı göstermelik hava operasyonlarını bahane ederek öne sürdü.
HizbuşŞeytan lideri Nasrallah, Suriye'de 2016'da suikasta uğrayan Filistin'in önde gelen isimlerinden Mustafa Bedreddin'in ölüm yıl dönümü münasebetiyle bir televizyon kanalında yayımlanan konuşmasında, 70 yıl önce yaşanan Nekbe'nin dünya ülkelerinin alnında kara bir leke olarak durduğunu söyledi.

Filistinlilerin bütün ihtilaflarına rağmen her türlü fedakârlığı yaparak 70 yıldan beri davalarına sahip çıktıklarını dile getiren Nasrallah, bugün "yüzyılın anlaşması" adı altında Filistin davasının ciddi bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu vurguladı.

"İSRAİL'İ KALBİNDEN VURACAĞIZ"

Nasrallah, Suriye'deki gelişmelere de değindi. Adını vermediği uluslararası bir taraf üzerinden İsrail hükümetine, Suriye'de kırmızı çizgileri geçmeleri halinde " altındaki Filistin'i (İsrail'i) kalbinden vuracaklarına" dair haber ulaştırıldığını dile getiren Nasrallah, "Suriye'de yeni bir aşama ile karşı karşıyayız, o da İsrail heybetini kırmaktır." ifadelerini kullandı.

'nin İran'la yapılan nükleer anlaşmadan çekilme kararına ilişkin ise Nasrallah, dünyanın en büyük gücünün uluslararası karar ve hukuka saygı duymadığını, dolayısıyla artık kimsenin 'nin sözleşmelerine güvenmeyeceğini dile getirdi.

Kaynak : ISLAHHABER

Alıntı: Islah Haber – Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Tahrir’uş Şam; Zorluklara rağman Şam devrimi devam edecek

Heyet Tahrir'uş Şam komutanları son zamanlarda medya'da çıkan iddaları cevapladı. Heyet Tahrir'uş Şam komutanları son …

İdlib patlamalarının sorumlularına idam cezası

İdlib’de bir dizi patlama ve suikast eylemine iştirak eden 4 kişi idam cezasına çarptırıldı. Fetihmedya'da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir