Pazar, 21 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

Suriye’de mücahitleri bekleyen büyük tehlike.

’de görevden alınan komutanlar, ellerindeki eski güçleri de kullanarak, ’de ki muhacir mücahitleri CİA Projesi için Orta Asya’ya taşıyor. ’de Şeriat Mahkemelerini elinde bulunduran Muhacir ve Ensarın da Hami si pozisyonunda bulundan ’nin ve HTŞ’nin, bu fitneyi acilen çözüp sorumluları şeriat mahkemesine çıkartması gerekiyor.

Amerikan istihbaratının buradaki planı YPG/’ya alan açmak, Suriye’de ki Yabancı savaşçıları, Muhacir Mücahitleri Orta Asya’ya taşımak, Orta Asya’da CİA ve İŞİD önderliğinde sahte bir proje ile Küresel Cihad ilan ederek mücahitleri burada yok etmek ve onların eli ile diğer düşmanlarını öldürerek Amerika’nın önünü açmak.

CİA, Mücahitleri orta Asya’ya taşıyarak Suriye Cihadını bitirmek istiyor.

Cevlani’nin yakın dostu eski komutanlar bir çok Asya’lı mücahitleri ‘’CİA 2018 Küresel Cihat Projesi’’ için Orta Asya’ya götürdü. HTŞ, Suriye’den Orta Asya’ya yola çıkan mücahitleri araştırıp baktığında sorumluları bulacaktır. Yapması gereken sadece cemaatlere gidip birkaç soru sormak ve gidenlerin nasıl ve kimin eli ile gittiğini öğrenmek yeterli olacaktır.

Suriye’de bir çok alan kaybeden Küresel Cihad yanlısı muhacir mücahitler Amerikan istihbaratı CİA’in bu oyununu engelleyemezse Suriye Cihadı bitmenin eşiğine gelecek. Amerikan istihbaratı bu oyun için aylar önce hazırlıklara başladı.

zirvesinin akabinde ve HUMUS operasyonu bilindiği gibi istihbaratına satılmıştı. operasyonunu haber alınca yığınak ve büyük hazırlık yaptı ve mücahitler bu operasyonda yenilgiye uğradı. Operasyonu Cevlani bilmelidirki yakınları tarafından Zirvesinde Rusya’ya satıldı. Cevlani’nin dostları bu bilgileri zirvesine katılan ülkelere verdi ve o ülkelerde zirve de masaya oturan Rusya ile bu bilgileri paylaştı.

Heyet Tahrir Eş Şam ve Suriye’de bir çok bedel ödendi. Suriye toprakları muhacir mücahitlerin kanları ile sulandı. Kan ile alınan topraklar masa başında ve Rusya’ya satılmasının akabinde şimdide CİA tarafından resmen Orta Asya’ya taşınıyor.

Heyet Tahrir Eş Şam bunların araştırmasını yapmak, Orta Asya’ya taşınan muhacir mücahitlerin kim tarafından ve ne amaçlı taşındığını bulmak ve Şeriat mahkemesinin karşında hesap sormak zorundadır.

HTŞ şunu bilmelidir ki, bu muhacirler Orta Asya’ya CİA oyunu ile taşınıyor. CİA bu muhacirler aracılığı ile yakın bir zamanda Küresel Cihat ilan edecek ve Suriye’de ki Muhacir mücahitleri davet ederek Suriye’de Amerika ve PKK/YPG’ye alan açarak Suriye cihadını bitirmeyi planlıyor.

1 : http://www.doguturkistanbulteni.com/-feto-2018-kuresel-cihad-projesi/

Yazar : Ferganali YAKUP

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

İslami Bülten- Haber Merkezi

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Amerika Müslümanların Birinci Düşmanıdır.

Trump’ın aşikar haçlı davranışları, Amerika’nın gerçek yüzünü ve Amerikan halkının çoğunluğunun Müslümanlara karşı gerçek psikolojisini …

Amerika, Küresel Cihad Projesi için Taşeronlar arıyor.

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için Türkiye’de Taşeron …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.