Salı, 18 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

“Siz Kimsiniz de Bizim Kutsalımıza Saldırıyorsunuz?”

Cumhurbaşkanı , ’da 300 kişinin bir bildiri hazırlayarak Kur’an-ı Kerim’den bazı ifadelerin çıkarılmasını istemesine “Siz kimsiniz de bizim kutsalımıza saldırıyorsunuz?” sözleriyle tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Grup Toplantısı’nda konuştu.

Fransa’da 300 kişinin bir bildiri hazırlayarak Kur’an-ı Kerim’den bazı ifadelerin çıkartılmasını istemesine tepki gösteren Erdoğan, şunları dile getirdi:

“Fransa’da kendini bilmez bir grup çıkmış, Kur’an-ı Kerim’den bazı ayetlerin çıkartılmasını isteyen bir bildiri yayımlamış. Bunu söyleyenlerin Kur’an-ı Kerim’den haberlerinin olmadığı çok belli de acaba ömürlerinde kenti kitapları İncil’i, Tevrat’ı, Zebur’u hiç okumuşlar mıdır? Okusalar herhalde kendi kitaplarının da yasaklanmasını isterler.

Ey Batı… Bizim kutsal kitabımıza saldırdıkça şunu bilesiniz ki biz sizin kutsallarınıza saldırmayacağız ama sizi alaşağı edeceğiz. Siz her şeyden önce kimsiniz de bizim kutsalımıza veya kutsallarımıza saldırıyorsunuz? Biz sizin ne denli aşağılık olduğunuzu biliyoruz. Bunu zaten her yerde yaptınız, yapıyorsunuz, yeni tanımadık sizi. Fakat ne kadar siz bunları yapsanız da biz sizin kutsallarınıza aynı dille saldırmayacağız. Çünkü biz sizler gibi aşağılık değiliz.”

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Katar, İdlib kararından memnun

Katar Dışişleri Bakanlığı, Soçi'de alınan İdlib'de silahsız bölge oluşturma kararının memnuniyet verici olduğunu açıkladı. Katar, …

Burkina Faso Batı Afrika’da cihat yanlılarının yeni cephesi mi?

Burkina Faso'da ülke çapında çatışmalar ve saldırılar hızla artıyor. Burkina Faso Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.