Cumartesi, 22 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

Siyonist İsrail Askerine Bıçaklı Saldırı


İşgal altındaki ’ün Eski Belde bölgesinde askerlerine yönelik yapılan bıçaklı feda eyleminde bir askeri değişik yerlerinden yaralandı.

Fiem muhabirinin verdiği bilgide, Mescidi Aksa’nın kapılarından biri olan Babu’l-Mescid Kapısında işgal askerlerine yönelik yapılan bıçaklı feda eyleminde askerlerden birinin değişik yerlerinden yaralandığını söyledi.İşgal polisi ise olaydan sonra yaptığı açıklamada, bıçaklı eyleme kalkışan bir kişinin açılan ateş sonucu hayatını kaybettiğini duyurdu.
Siyonist işgal güçlerinin halkına karşı zulümlerini; kadın, çocuk ve gençleri darp edip infaz etmelerini, işgal rejiminin topraklarını gasp ederek buralarda yerleşke inşa etmesini ve Mescidi Aksa’ya yönelik baskınlarını gören Filistinli gençler tepkilerini ortaya koymak için bazen araçlı, bazen bıçaklı ve bazen de silahlı feda eylemi gerçekleştiriyorlar.

Alıntı: Islah Haber – Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Malezya Başbakanı: Eşcinselliği Veya LGBTİ Haklarını Kabul Edemeyiz

Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed, cuma günü yaptığı açıklamada Malezya'nın eşcinsel evliliği veya LGBTİ haklarını kabul …

Bakan Gül: Türkiye’deki sıkıntılar psikolojik

Bakan Gül: Türkiye'deki sıkıntılar psikolojikADALET Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye'deki ekonomik sorunların birlikte çözüleceğini belirterek, "Türkiye'de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.