Pazartesi, 15 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

Seyir Defteri’nde Bu Akşam Erken Seçim Konuşulacak

Kenan Alpay’ın hazırlayıp sunduğu ve bu akşam saat 20.45’te Akit TV’de ekrana gelecek olan Seyir Defteri programında ’deki erken seçim konuşulacak.

Bu akşam saat 20.45’te Akit TV’de ekrana gelecek olan Seyir Defteri programında 24 Haziran’da düzenlenecek olan erken seçimle birlikte - ittifakına karşı hızlanan ittifak arayışları ve toplumsal dinamiklere yansıyış biçimi tartışılacak.

Kenan Alpay’ın hazırlayıp sunduğu ve Gazeteci-Yazar İlhami Işık ile Sosyolog-Yazar Bahadır Kurbanoğlu’nun konuk olacağı programda konuyla ilgili şu sorulara cevap aranacak:

* Ortak aday arayışı, milletvekili transferi gibi siyasette tansiyonu yükselten girişimlerle seçim kampanyaları hangi öncelikler üzerine kurulacak?

* Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimleri siyasi partilerin ittifak arayışlarını nasıl şekillendirecek ve toplumsal zeminde hangi oranda destek bulabilecek?

Kenan Alpay'ın sunumu ile Seyir Defteri bu akşam 20:45'de pic..com/cea79l3rZB

— AKİT TV (@akittv) 25 Nisan 2018

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kral Selman görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Suudi Arabistan Kralı Selman Bin Abdulaziz telefonda görüştü. Görüşmede, gazeteci …

Hollanda’da ‘hidrojenle ısınma’ hamlesi

Sürdürülebilir enerji bulma çalışmalarına devam edilen Hollanda'da, yılbaşından sonra bazı evler hidrojenle ısıtılacak. Sürdürülebilir enerji …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.