Pazartesi, 15 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

Katar’dan Suudi Arabistan’ın Açıklamasına Cevap

​​​​​​​ Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani, " dünya üzerindeki en kötü insani felaketlerden biri halini almaya başladı." değerlendirmesinde bulundu.

Katar Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani, hesabından yaptığı açıklamada, Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr'in "'nin Suriye'deki askeri varlığının bedelini Katar'ın ödemesi gerekir." şeklindeki açıklamalarını değerlendirdi.

"Suriye dünya üzerindeki en kötü insani felaketlerden biri halini almaya başladı. Suriye uluslararası toplum olarak hepimizin sorumluluğundadır." ifadelerini kullanan Al Sani, krize siyasi çözüm bulunması çağrısı yaptı.

Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA'nın önceki günkü haberinde, Dışişleri Bakanı Cubeyr, ABD Başkanı Donald 'ın Beyaz Saray'da Cumhurbaşkanı Emmanuel ile düzenlediği ortak basın toplantısındaki ifadelerine işaret ederek, Katar'ın Suriye'deki ABD askerleri için bedel ödemek zorunda olduğunu söylemişti.

AA

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Macaristan’da ‘evsizlik’ artık yasak

Macaristan hükümetinin bugün yürürlüğe soktuğu yasa ile birlikte "kamusal alanda mutad mesken" yasaklanmış oldu. Macaristan'da …

İran: Petrol satışı için yeni müşteriler bulduk

İran Cumhurbaşkanı Yardımcısı İshak Cihangiri, petrol satışı için yeni müşteriler bulduklarını ve eski müşterileriyle de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.