Çarşamba, 17 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

İsrail: İran’ın Suriye’de 80 bin askeri var

İsrail’in BM Daimi Temsilcisi Danny Danon genel kurulda üyelere istihbaratın Suriye ile ilgili hazırladığı raporları sundu. Danon, uydu fotoğrafları ile sunduğu raporda İran’ın Şam yakınlarında açtığı askeri üste askeri eğitimler verdiğini, bölgede yaklaşık olarak Tahran’ın eğittiği 80 bin Şii milis olduğunu belirtti.

Şalom’un habeirne göre Şam’ın 8 kilometre kuzeydoğusunda bulunduğu belirtilen üssün ’ın bölgedeki en aktif askeri eğitim tesisi olduğunu iddia eden Dannon, konuyu ABD’nin iptal etmek için değerlendirdiği nükleer anlaşmaya da getirdi. Dannon şunları söyledi:

“İsrail’in politikası Başbakan Menachem Begin’in zamanından bu yana açık ve nettir; İsrail kendisini yok etmek isteyen rejimlerin nükleer silah elde etmesine asla izin vermez, nokta.”

Gereksizse Sil

Fetih Medya sitesinden alıntılanmıştır. Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

BM: Konsolosluk Çalışanlarının Dokunulmazlığı Kaldırılsın

Birleşmiş Milletler, Kaşıkçı olayının aydınlatılması için Suudi Arabistan Başkonsolosu ve konsolosluk çalışanlarının dokunulmazlığının kaldırılmasını istedi. …

İstanbul’da Taksi Şoförlerinin Uyması Gereken Kurallar Açıklandı

İstanbul Valisi Vasip Şahin, taksi şoförlerinin nasıl davranmaları gerektiği ve aksi tavır sergileyenlere uygulanacak cezaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.