Cumartesi, 22 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

İbrahim Kalın’dan New York Times’a tepki: Bin Ladin de kahraman mıydı?

İbrahim Kalın, Times'ın 'ta vurulan üst düzey 'lı isme dair haberine tepki gösterdi.

New York Times'ta 'nın Şengal'deki saldırısıyla ilgili yer alan habere tepki gösteren Sözcü Kalın, "Bu gazetecilik değil. Bu, New York Times tarafından PKK terörizmini meşrulaştırmak ve örtbas etmek için açıkça bir girişim" değerlendirmesinde bulundu.

Kalın, "Bu, New York Times tarafından PKK terörizmini meşrulaştırmak ve örtbas etmek için açıkça bir girişim" ifadesini kullandı.

Sözcü Kalın, "Aynı mantıkla, () bazılarına göre kahraman mıydı? (Dragomir) Milosevic ve (Ratko) Mladic'i de bazı insanlara kahraman diye adlandırır mısınız?" değerlendirmesinde bulundu.

New York Times, 'da Şengal saldırısında öldürülen bir PKK'lıyla ilgili haberi yayınlarken şu ifadeleri kullanmıştı:

", Irak'ta bir hava saldırısında yasaklı PKK'nın bir liderini öldürdü ancak Kürt militan kuzey Irak'taki Ezidi azınlık grubu için bir kahramandı, çünkü tarafından tehdit edildikleri zaman, yardım etti."

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Malezya Başbakanı: Eşcinselliği Veya LGBTİ Haklarını Kabul Edemeyiz

Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed, cuma günü yaptığı açıklamada Malezya'nın eşcinsel evliliği veya LGBTİ haklarını kabul …

Bakan Gül: Türkiye’deki sıkıntılar psikolojik

Bakan Gül: Türkiye'deki sıkıntılar psikolojikADALET Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye'deki ekonomik sorunların birlikte çözüleceğini belirterek, "Türkiye'de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.