Perşembe, 18 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

HAMAS: Gazze’de CEHENNEMİ Bir Plan Bozuldu!

Siyasi Birimi üyesi Mahmut Ez-Zehhar, Büyük Dönüş Yürüyüşlerine iştirak edip 1948’de edilmiş topraklarına yürüyen halkının ’ye yönelik cehennemi bir planı bozduğunu söyledi.

Ez-Zehhar “kirli plana göre memur maaşları tamamıyla kesilecek, Gazze’ye ilaç ve sağlık malzemelerinin girişi engellenecek, eğitim ve tarım sektörlerine gereken malzemelerin geçişi de engellenecekti. Bütün bunlar Yüzyılın Anlaşması’nın hayata geçirilmesi için ön adımlardı” dedi.

Hamas’ın önde gelen liderlerinde Ez-Zehhar açıklamasında bu uygulamaların temelde Gazze halkının programından vazgeçmesini ve direnişe karşı ayaklanmasını sağlamayı hedeflediğini belirterek, “ancak sonuç olarak Allah’ın iradesi Gazze halkı ve yürüyüşlere katılan insanların eliyle gerçekleşti. Halk bütün gücüyle sınırda işgale karşı direnmek için yollara çıktı” dedi.

Ez-Zehhar ayrıca, Başkanı ’ın yolunu takip eden, işgalciyle onun piyon ve yardımcılarıyla Filistin halkına karşı komplo kuranlara çıkarı için yardım edenlerin de hezimetin bir parçası olacaklarını kaydetti.

Filistin Haber Merkezi . Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

GAZZE Sınırında DİRENİŞ Balonları 4 Yangın Çıkardı

İşgal rejimi medya kaynakları, Gazze Şeridi’nden gönderilen yangın çıkarıcı balonların sınıra yakın Yahudi yerleşkelerinde dört …

İSRAİL Güçlerinden FİLİSTİN’de 6 Çocuğa DARP – GÖZALTI

Filistinli Esirler ve Özgürlüğe Kavuşanlar Heyeti, işgal yönetiminin başta çocuklar olmak üzere işgal rejimi zindanlarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.