Salı, 25 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

Get Contact nasıl kullanılır? ‘Kim beni nasıl kaydetmiş’ özellikleri!

Rehberinizdeki mevcut kişilerin sizi nasıl kaydettikleri bilgisine ulaşmanızı sağlayan Get Contact uygulaması aktif hale getirildi. Peki, devreye girdiği andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Get Contact ne işe yarıyor? Son zamanlarda büyük yankı uyandıran Get Contact nasıl kullanılır?

Telefonunuzdaki kişi listenizin sizi ne şekilde kaydettiğini öğrenmenizi sağlayan Get Contact uygulamasına kullanıcılar tarafından büyük rağbet gösterildi. Öyle ki, Get Contact uygulamasını indirip kişi listesinin rehberinde nasıl kayıtlı olduğunu öğrenmeleriyle birlikte ekran görüntüsünü alıp Instagram ve Facebook gibi sosyal medya araçlarıyla paylaşıldı. Get Contact uygulamasının gündeme bomba gibi düşmesinin hemen sonrasında bu uygulamanın ne olduğu ve özellikleri kullanıcılar tarafından büyük bir merak konusu haline dönüşerek internet üzerinden sorgulamalar hız kesmeden başlatıldı. Peki, şimdilerde kimsenin dilinden düşmeyen ve çok geniş bir kesimin kullanıcısı haline geldiği Get Contact ne işe yarıyor? Esas amacı kullanıcılara rahatsızlık veren numaraları engellemek adına filtre koymak olan Get Contact nasıl kullanılır?

Get contact nedi̇r? get contact ne i̇şe yarıyor?

Get Contact, uygulamayı indiren kullanıcıların rehber bilgilerini alması yoluyla çalışmaktadır. Bu doğrultuda, kişi listenizdeki insanların sizi telefon rehberine ne şekilde kaydettiklerinin bilgisini edinebilme olanağı elde edebileceksiniz.

Kullanıcılar Get Contact uygulamasını indirdiklerinde, rehber erişimine de izin veriyor. Rehber kopyalama sistemiyle çalışan Get Contact uygulamasını karşı tarafın da kullanıyor olması gerekmektedir. Böylece, indirilen cihazdaki rehbere ve numaranıza ulaşan sistem bunları uygulamayı kullanan diğer kişilerle paylaşıyor.

Get Contact uygulamasının esas amacı, her ne kadar numaraları engellemek adına filtre koyması olsa da kullanıcılar tarafından can alıcı bulunan en önemli özellik, kişilerin sizi rehbere nasıl kaydettiğini görme fırsatı sağlamasıdır.

Get Contact uygulaması veri güvenliği hususunda tehlike arz eden bir uygulama olmasına karşın, kullanıcılar bu gibi uygulamaları beğendikleri için sıklıkla tercih ediyorlar.

Fetih Medya

Getcontact nasıl kullanılır? get contact özelli̇kleri̇ neler?

Arama engelleme

İstenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları raporlayarak diğer Getcontact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Getcontact, gücünü milyonlarca kullanıcısından alır. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz.

Çağrı tanımlama

Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

Keşfet

Getcontact, aynı zamanda harika bir sosyal topluluktur. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

Gereksizse Sil

Fetih Medya sitesinden alıntılanmıştır. Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

En zararlı uyuma şekli açıklandı

American Mayo Clinic'ten bilim insanları tarafından yapılan araştırmaya göre, yüz üstü uyumak sağlık problemlerine yol …

İnternet Yayınları İçin Yeni Dönem Başlıyor

RTÜK üyesi Doç. Dr. Ersoy, internetten yapılan bazı yayınlar için denetim sürecinin yakın zamanda yayınlanacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.