Salı, 18 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

Ez-Zehhar: İşgalcilere karşı beyin savaşı veriyoruz

İşgal sona erene kadar mücadelelerinin süreceğini bildiren ​Ez-Zehhar: İşgalcilere karşı beyin savaşı veriyoruz.

İslami Hareketi () Siyasi Birimi üyelerinden Mahmud Ez-Zehhar, Gazze Şeridi’nin orta kesiminde altı mücahidin şehit olduğu patlamadan işgal rejiminin sorumlu olduğunu açıkladı.

Şehitlerden Mahmud El-Kayşavi’nin kentinde dün (6 Mayıs Pazar) düzenlenen cenaze töreninde Enformasyon Merkezi muhabirine yaptığı açıklamada, işgalci düşmana karşı her alanda, silahlı ve beyin mücadelesi verdiklerini söyledi.

İşgal rejimi başbakanı Benyamin Netanyahu’ya seslenen Ez-Zehhar, “Netanyahu çok iyi biliyor ki bu tür korkakça saldırılar bizim irademizi kıramaz. Bilakis Filistin sokağını daha da güçlendirir” dedi.

Her türlü yolla mücadele içinde olduklarını belirten Ez-Zehhar, sonuçta kimin kazanacağının önemli olduğunu ve Filistin halkının tarihi bir zafer kazanacağını ifade etti.

İzzeddin El-Kassam Tugayları üyesi altı mücahidin şehit olduğu cinayetin Büyük Dönüş Yürüyüşü’yle bir ilgisi olmadığını kaydeden Ez-Zehhar, “Biz açık bir savaştayız” dedi.

Ez-Zehhar, Büyük Dönüş Yürüyüşü’nün Yüzyılın Anlaşması gibi birçok projeyi engellediğini kaydederek, güçleriyle Filistin direnişi arasındaki savaşın sona erene kadar devam edeceğini bildirdi.

Kaynak: fiem

Gereksizse Sil

Fetih Medya sitesinden alıntılanmıştır. Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Katar, İdlib kararından memnun

Katar Dışişleri Bakanlığı, Soçi'de alınan İdlib'de silahsız bölge oluşturma kararının memnuniyet verici olduğunu açıkladı. Katar, …

Burkina Faso Batı Afrika’da cihat yanlılarının yeni cephesi mi?

Burkina Faso'da ülke çapında çatışmalar ve saldırılar hızla artıyor. Burkina Faso Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.