Pazar, 22 Temmuz 2018
Free website traffic to your site!

Ceyşul İzze komutanı; İhanetinizin bedelini ödeyeceksiniz!


Ceyşul-İzze Komutanı İşgalci İle İttifak İmzalayanlara ateş püskürdü. ''Şehidlerin kanlarını niçin sattınız?” dedi.

Kuzey ve Güney İdlib kırsallarında faaliyet gösteren Ceyşul-İzze komutanı Cemil Salih hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Der’a’da işgalci Rusya ile ittifaka imza atanlara mesaj gönderdi.

ebaa.news'de yer alan haberde; Salih mesajında şunları söyledi: “İşgalci Rusya ile sulh ittifaklarına imza atanlara: Ne umuyorsunuz? Savaşma azmi ve yiğitlerin iradesi nerede? Şehidlerin kanlarını niçin sattınız?”

Ceyşul-İzze komutanı devamla şunları söyledi: “Düşmanlarınıza ve çocuklarınızın katiline teslim ettiğiniz silahlar, sizin şahsi mülkünüz müdür? Onların bedelini kanla ödemedik mi? Allah’a yemin olsun ki, ihanetinizin bedelini ödeyeceksiniz. Utanç, zillet ve uşaklık peşinizi bırakmayacak. Silahlarınızı ve yurtlarınızı teslim ettiğiniz işgalci tarafından namuslarınız tarumar edilecek.”

Bilinidiği üzere, bazı grupların ağır ve nitelikli silahlarını teslim etmelerinden sonra, mücrim sulh bölgelerine girmiş ve bölge gençlerini zorunlu askerliğe tabi tutmuştu. Bölgede teslim ettikleri devasa ordu teçhizatları ise Muhalif grupların ağır tepki vermelerine sebep oldu.

Bu anlaşmalardan sonra ruhuyla mücadele eden gruplar, Suriye devrimde temizden murdar'ın ayrıldıkça özüne dönmeye başladığını belirtti. ISLAHHABER olarak sahada gerçekleşen olayları geçtiğimiz gün içerisinde ''Temiz'den Murdar ayrıldıkça, özüne dönüyor!'' başlığıyla duyurmuştuk. (Bknz; Temiz'den Murdar ayrıldıkça, özüne dönüyor! )

Kaynak : ISLAHHABER

Alıntı: Islah Haber – Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Irak’ta göstericilere polis müdahalesi

Irak'ta güvenlik güçleri, işsizlik ve elektrik kesintilerine karşı düzenlenen gösteriler kapsamında, başkent Bağdat'ta kamu binalarının …

5 soruda ‘Yahudi Ulus Devleti’ kararı nedir?

İsrail'in bir anayasası olmadığı için devletin anayasası mesabesindeki "temel kanunlarının" içine girecek olan yasayla İsrail …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir