Salı, 18 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

Çağımızın Abdullah b. Selül’leri yine iş başında


Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen suikastlerin bir benzeride İdlib'te dün gerçekleşti. 'li iki Muhalif, dün suikast'te uğradı.

'de yer alan fitne odaklarının suikastleri sonucunda Muhaliflerin arasındaki kenetlenme tekrar bozulmak isteniyor.
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen suikastlerin bir benzeride İdlib'te dün gerçekleşti. Türkiye'li iki Muhalif, dün suikast'te uğradı. Şer güçlerin, Müslüman görünen kuklalarıyla arasında gerçekleşen ittifakı zedelemek birbirlerine güvensizlik duymalarına sebeb olmak ve emniyeti ortadan kaldırmak hususunda girişimleri Resulullah (s.a.v) döneminde olduğu gibi bu günde devam etmektedir. Küresel olarak bu tipler, İslam coğrafyalarında son zamanlarda oldukça fazlalaşmıştır.
Müslümanların bu konuda dikkatli olması ve geçmişte yaşanan vakalardan ders çıkartması Resulullah (s.a.v)'in işaretiyle sabittir.Resulullah (s.a.v) bir hadis'te şöyle buyuruyor; “Müminin ferasetinden sakınınız; çünkü o, Allah`ın nuru ile bakar.” (Tirmizi, Taberani)
Kaynak : ISLAHHABER

Alıntı: Islah Haber – Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Katar, İdlib kararından memnun

Katar Dışişleri Bakanlığı, Soçi'de alınan İdlib'de silahsız bölge oluşturma kararının memnuniyet verici olduğunu açıkladı. Katar, …

Burkina Faso Batı Afrika’da cihat yanlılarının yeni cephesi mi?

Burkina Faso'da ülke çapında çatışmalar ve saldırılar hızla artıyor. Burkina Faso Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.