Perşembe, 18 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

“Bu Bir, Boğulan Çocuklara Matem Yazısı Değildir!”

​​​​​​​Siyaseti ilkelerle değil güç ilişkilerinin büyülü girdabında yürütenlerin bizi anlamasını beklemiyoruz. Ama bütün bu işleyişin merkezinde olanlara “Sizden hiçbir ücret istemeyenleri ne zaman dinleyeceksiniz!” diye sormaktan da imtina etmeyeceğiz!

01 Ağustos 2018 Çarşamba 01:20A+A-

Bahadır Kurbanoğlu / Haksöz Haber

Sabah yazarı bugün, Meriç ve Ege’de boğulan çocuklar üzerinden bir yazı yazmış. “Çocuklar üzerinden” diyoruz, çünkü içinden geçtiğimiz zaman diliminde “çocuklar için” yazmak hem bedel istiyor, hem de merhamet ve feraset. Biraz da adalet duygusu. Mezkur yazıda bunlardan bir damla arayasınız ki bulasınız!

“İçim yanıyor…” diye başlayan yazıda merhamet repliği yapılan cümle “günahlarının bedelini çocuklarına ödetenler” diye tanımladığı insanlarla ilgili varsa kalbinizde bir vicdan kırıntısı, onu da söküp almak. Gerisi, aşılması imkansız bir yolculuğa çocukları da alet edenlerin nasıl bir akıl tutulması ve itikadi sapkınlık içinde olduklarını ispat sadedindeki dolgu malzemeleri.

Yazının Devamı >>>

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Trump: Suudi Arabistan’dan Vazgeçemeyiz

ABD Başkanı Donald Trump, "Kaşıkçı meselesi yüzünden Suudi Arabistan'dan uzaklaşmak istemiyoruz" dedi. Trump, Fox Business …

İsrail’den Gazze Belgeseline Sansür Talebi

İsrail'in Paris Büyükelçisi Aliza Bin-Noun'un, bir Fransız kanalında, İsrail askerlerince vurularak sakat bırakılan Gazzeli gençleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.