Cuma, 17 Ağustos 2018
Free website traffic to your site!

Afganistan’da Görevli İngiliz Komutan, Gazze Sınırında: İsrail Sınırlarını Koruyor, Suçlu HAMAS

Afganistan’daki İngiliz askerlerinin eski komutanı Albay Richard Kemp, İsrail askerleriyle birlikte Gazze sınırında görüntülendi.

Afganistan’daki birçok sivil katliamdan sorumlu tutulan İngiliz komutan İsrail askerlerinin görevlerini yerine getirdiğini ve ülkelerini koruduğunu savundu.

İslam Emirliği Taliban Hareketi, 2001 yılında öncülüğündeki kuvvetleri tarafından edilen Afganistan’ı kurtarmak için meşru cihat direnişi sergiliyor.

Albay Richard Kemp, dünyanın İsrail askerlerini haksız yere suçladığını belirttiği konuşmasında ve İsrail askerleri gibi demokratik orduların kuralları uygulamak üzere sınır güvenliklerini sağlama haklarının olduğunu söyledi.

Albay Kemp konuşurken İsrailli askerlerin güldüğü görüldü.

Albay Richard Kemp, İsrail askerlerinin ülkelerini savunduğunu ve ölümlerden ’ın sorumlu olduğunu iddia etti.

’ın ABD’nin İsrail Büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma kararında ve yerlerinden edilen Filistinlilerin evlerine dönmeleri için düzenlenen gösterilerde onlarca Filistinli sivil İsrail askerleri tarafından katledilirken binlercesi de yaralandı.

Colonel Richard Kemp (former commander of British forces in Afghanistan) on the #Gaza border with Israeli occupation forces:

"They're (IOF) doing their job, they're working to rules of engagement; they're trying to defend their country.”#Palestine #Gaza #Nakba70 pic.twitter.com/DLgf63hudb

— DOAM (@doamuslims) May 16, 2018

Kaynak: Asyanın Sesi. Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

İsrail Gazze’ye Saldırı Başlattı

İsrail ordusu, Gazze’ye savaş uçakları, tank ve toplarla düzenlediği saldırının devam ettiğini duyurdu. İsrail ordu …

IŞİD: Düzinelerce Rejim Askeri Ve Milis Öldürdük

Deir Ez Zur’un batı kırsalında bir bombalı araç saldırısı düzenlendiği bildirildi. IŞİD medya kaynakları, savaşçılarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.