Salı, 22 Mayıs 2018
Free website traffic to your site!

Afganistan’da Görevli İngiliz Komutan, Gazze Sınırında: İsrail Sınırlarını Koruyor, Suçlu HAMAS

’daki İngiliz askerlerinin eski komutanı Albay Richard Kemp, İsrail askerleriyle birlikte sınırında görüntülendi.

Afganistan’daki birçok sivil katliamdan sorumlu tutulan İngiliz komutan İsrail askerlerinin görevlerini yerine getirdiğini ve ülkelerini koruduğunu savundu.

İslam Emirliği Hareketi, 2001 yılında öncülüğündeki kuvvetleri tarafından işgal edilen Afganistan’ı kurtarmak için meşru cihat direnişi sergiliyor.

Albay Richard Kemp, dünyanın İsrail askerlerini haksız yere suçladığını belirttiği konuşmasında ve İsrail askerleri gibi demokratik orduların kuralları uygulamak üzere sınır güvenliklerini sağlama haklarının olduğunu söyledi.

Albay Kemp konuşurken İsrailli askerlerin güldüğü görüldü.

Albay Richard Kemp, İsrail askerlerinin ülkelerini savunduğunu ve ölümlerden HAMAS’ın sorumlu olduğunu iddia etti.

Donald Trump’ın ABD’nin İsrail Büyükelçiliğini ’e taşıma kararında ve yerlerinden edilen Filistinlilerin evlerine dönmeleri için düzenlenen gösterilerde onlarca Filistinli sivil İsrail askerleri tarafından katledilirken binlercesi de yaralandı.

Colonel Richard Kemp (former commander of British forces in Afghanistan) on the #Gaza border with Israeli occupation forces:

"They're (IOF) doing their job, they're working to rules of engagement; they're trying to defend their country.”#Palestine #Gaza #Nakba70 pic..com/DLgf63hudb

— DOAM (@doamuslims) May 16, 2018

Kaynak: Asyanın Sesi. Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

‘Türk Gemisini Şii Milisler Vurdu’

Suudi Arabistan öncülüğündeki Arap Koalisyonunun Sözcüsü Türki El Maliki, Yemen’in yüzde 85’inden fazlasının özgürleştirildiğini söyledi. …

Türkistan İslam Partisinden Davet

Türkistan İslam Partisi’nin Batı uyruklu savaşçıları, yeni yayınlanan bir videoda diğer Batılı Müslümünları da Suriye’ye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir