Pazartesi, 24 Eylül 2018
Free website traffic to your site!

Adnan Oktar’a Operasyon: Cerahata Geciken Müdahale!

Televizyon ekranlarından sergiledikleri rezil görüntüler ve karanlık irtibatları ile dikkat çeken Adnan Hoca yapılanmasına yönelik operasyonda çok sayıda var.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 12:02A+A-

Kamuoyunda Adnan Hoca cemaati diye bilinen ve dini cemaat görünümlü bir oluşumun İslami ilke ve değerlere nasıl zarar verebileceğinin bariz bir örneğini teşkil eden gruba yönelik bu sabah Savcılığın talimatıyla gerçekleştirildi. Adnan Oktar’ın Çengelköy’de kaldığı villa, televizyon kanalı ve diğer adreslerde süren operasyonda 235 kişi gözaltına alındı.

Adnan Oktar’ın dini bir cemaat olarak başladığı yolculuğunun inanılmaz sapmalar, savrulmalardan geçerek tam bir ifsad yapılanmasına döndüğü kamuoyunun gözleri önünde cereyan etmekteydi. Son dönemde kadınlı erkekli danslar, cümbüşler vs. rezil görüntülerle yoğun biçimde gündeme gelen bu yapıya mensup birilerinin zorla kapatıldıklarını iddia ettikleri evden kaçıp polise verdiği ifade sonrası yasal takibat başlatıldığı bilinmekteydi.

Soruşturmanın, dini bir yapıdan ziyade her türlü ahlaksızlığın rahatça sergilendiği, haramların teşvik edildiği bu yapının bir tür şantaj çetesine dönüştüğüne yönelik iddialar üzerinden yürütüldüğü biliniyor.

Adnan Oktar'ın Mal Varlığına El Konuldu; Şüphelilerle Bağlantılı Kurum ve Şirketlere Kayyum AtandıAdnan Oktar'ın Mal Varlığına El Konuldu; Şüphelilerle Bağlantılı Kurum ve Şirketlere Kayyum Atandı

Haksöz Haber sitesinden alınmıştır.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

ABD Kuzey Kore’ye yaptırımlara devam edecek

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo yaptığı açıklamada nükleer silahsızlanma tamamlanana kadar Kuzey Kore'ye yaptırım uygulamaya devam …

Erdoğan’dan ABD’de kritik ‘Kudüs’ açıklaması

Başkan Erdoğan, New York’ta Türk ve Müslüman toplumuna hitap etti. Başkan Erdoğan, New York’ta Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.