Salı, 16 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

ABBAS Güçleri 3 FİLİSTİNLİYİ Gözaltına Aldı

Mahmud Abbas başkanlığındaki Yönetimi’ne bağlı güvenlik birimleri Batı Yaka’da insanları siyasi görüşleri nedeniyle gözaltına almaya devam ediyor.

Onlarca kişiyi hukuka aykırı bir şekilde keyfi olarak gözaltında tutan Filistin Yönetimi güvenlik birimlerinin eski esirleri ve öğrencileri hedef almayı sürdürerek, üç kişiyi gözaltına aldığı ve bir kişiyi de ifade vermeye çağırdığı bildirildi.

Ramallah’ta Koruyucu Güvenlik birimi eski ve eski siyasi tutuklu, Birzeit Üniversitesi Öğrenci Konseyi eski başkanı Ahmed Teysir El-Ayiş’i dün işyerine baskın düzenleyerek gözaltına aldı.

Genel İstihbarat biriminin de Ramallah’ta eski siyasi tutuklu, Birzeit Üniversitesi öğrencisi Muhammed Türkman’ı gözaltına aldığı ve dün akşam bıraktığı kaydedildi.

Aynı birim Tulkerem’de de eski esir ve eski siyasi tutuklu Ahmed Ebu Camus’u gözaltına alırken, Filistin Yönetimi güvenlik birimlerinin Selfit’te En-Necah Üniversitesi öğrencisi Müslim İştiye’yi günlerdir gözaltında tutmaya devam ettiği kaydedildi.

Kalkiliya’da da Koruyucu Güvenlik biriminin mühendis Hakem Selim’i ifade vermeye davet ettiği bildirildi.

Filistin Haber Merkezi . Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

MEŞAL: Filistin’in ÖZGÜRLÜĞÜ İçin Bir Plan Var!

Hamas Siyasi Birimi eski başkanı Halid Meşal, Hamas’ın Filistin’in özgürlüğü için taktiksel ve stratejik bir …

GAZZE’deki GECE Eylemlerinde 4 Filistinli Yaralandı

Filistinli gençlerin işgal güçlerini huzursuz etmek, psikolojilerini ve morallerini bozmak için Gazze’nin doğu ve kuzey …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.