Perşembe, 18 Ekim 2018
Free website traffic to your site!

72 yaşındaki adamı dövenlere serbest kaldıktan sonra yakalama kararı


'un Bafra ilçesinde 72 yaşındaki S.Y.'nin darp edilme görüntüleri 'de tepkilere sebeb olurken, döven kişiler ifade sonrası bırakılmıştı. Savcılık, görüntülerin tekrar incelendiğini ve zanlılar hakkında yeniden kararı çıkardı.

Samsun'un Bafrailçesinde 72 yaşındaki kişinin 24 temmuz'da darbedilmesine ilişkin dayağı atan kişiler tespit edilmiş ve ifadeleri alınmak üzere tutuklanmıştı.
Tutuklanan kişilerin ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılması toplumun çoğu kesimi tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Başsavcılıktan yapılan yazılı açıklamada, 31 Temmuz 2018 tarihinde ulusal basında yer alan "72 yaşındaki adam öldüresiye dövüldü" başlıklı habere ilişkin olarak kamuoyunu bilgilendirme metni paylaşıldı..

Açıklamada; "Soruşturma dosyasının Cumhuriyet Başsavcılığımızca 30 Temmuz 2018 tarihinde tevzi edilmesi ve kamera görüntülerinin çözümünün yapılması sonucunda olay daha ayrıntılı değerlendirilerek şüphelilerin "beden ve ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye yönelik kasten yaralama" suçundan yeniden yakalanarak gözaltına alınmaları talimatı verilmiş olup, adli kolluk görevlileri tarafından şüphelilerin yakalanma çalışması devam etmektedir. Olaya ilişkin yeni bir gelişme olduğunda kamuoyu bilgilendirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.
Şüpheliler ise serbest kaldıktan sonra kayıplara karıştı.
72 Yaşındaki adam önce ıslatılmış sonrada böyle dövülmüştü.

Kaynak : Ajanslar

Alıntı: Islah Haber – Sorumluluk kaynağa aittir.

Free website traffic to your site!

Bu Haberler de var

Trump: Suudi Arabistan’dan Vazgeçemeyiz

ABD Başkanı Donald Trump, "Kaşıkçı meselesi yüzünden Suudi Arabistan'dan uzaklaşmak istemiyoruz" dedi. Trump, Fox Business …

İsrail’den Gazze Belgeseline Sansür Talebi

İsrail'in Paris Büyükelçisi Aliza Bin-Noun'un, bir Fransız kanalında, İsrail askerlerince vurularak sakat bırakılan Gazzeli gençleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.